| Radux a întrebat:

Cine imi poate spune un progam pentru calculator pe care sa-l folosesc pentru a pune diverse fisiere muzica etc de pe calculator pe telefon samsung galaxy gio mai precis in afara de samsung keys pentru ca mie cand il bag in calculator se aude sunetul ca si cum ai baga un usb dar nu apare nicio fereastra si nici nu il gasesc in calculator. am inteles ca asa se intampla la galaxyuri. funda

Răspuns Câştigător
| Shenn a răspuns:

Intra la settings, wireless and network, activezi mass storage.Cand bagi usb in tel o sa auzi sunetul la pc si o sa ai notification ca este conectat telefonul sus in notification bar, tragi bara in jos, se deschide fereastra si ii dai connect USB storage.