| Ana00005 a întrebat:

Cine imi poate subtitra si mie un film (de 46 mim) din engleza in romana? Subtitrarile sunt deja in engleza, doar trebuiesc traduse.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Vlad81 a răspuns:

Eu.Numele filmului m-ar fi ajutat destul de mult, imi trebuie subtitrarile in engleza daca sunt separate de film(fisiere txt, srt, sub, etc).Se poate si daca nu sunt separate dar va dura un pic mai mult.

| Ana00005 explică (pentru Vlad81):

Filmul se numeste Monster High Fright On! Si da, am subtitrarile in engleza in format srt, iti las linkul unde le gasesti http://www.mediafire.com/......rs.srt.Iti multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana00005):

Cu placere. Am tras subtitrarea, acum lucrez la ea. Multumesc mult pentru fundita. Cand e gata, sa o pun tot pe mediafire sau pe orice sit de genu acesta?

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Da.Mersiiiii mult!

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Cand e gata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana00005):

Astazi sau maine cel tarziu, am tradus 38 de minute dar nu mai puteam de ochi si a trebuit sa iau o pauza. Deasemenea merge mai greu si pentru ca sunt o gramada de cuvinte si termeni pe care nu-i gasesti in nici un dictionar, nu mai zic de google-traducere. Totusi voi incerca sa o termin in dupa amiaza de azi sau mai pe seara.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subtitrarea este gata, am tradus tot ce am putut traduce.E acelasi fisier, doar ca tradus. Sper sa fie ok.

http://www.mediafire.com/......rovers.srt

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Scuze ca te deranjej, daca ai putea sa mai imi traduci inca unul...doar daca vrei. Daca ai nevoie iti pot da puncte, cate vrei.O sa pun niste intrebari normale ex.ce credeti despre kfc... si poti sa scrii ce vrei, eu iti voi da tie funda.Te rog sa imi raspunzi cum vrei sa facem, daca vrei.

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare foarte rau daca te-am indus in eroare.Inteleg.