| Joker14723 a întrebat:

Cine imi poate sugera ce tableta sa imi cumpar intre astea 2 :
1 ) Tableta Vonino Orin S cu procesor Dual-Core A9 1.60GHz, 7", 8GB, 1GB DDR3, Wi-Fi, Android 4.1.1 Jelly Bean Tip procesor: Dual Core
Tehnologie display: Capacitive Multi-Touch 5 puncte
Model Procesor: 3066 Cortex A9
Tip display: LCD
Frecventa procesor: 1.6 GHz
Memorie Flash integrata: 8 GB
Diagonala: 7 inch
Tip memorie: DDR3
Capacitate memorie: 1024 MB
Rezolutie: 800 x 480
Sistem de operare: Android 4.1.1 Jelly Bean
Greutate: 340 g

2 ) Tableta Allview Speed City SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean ip procesor: Dual Core
Tehnologie display: Capacitive Multi-Touch
Model Procesor: Cortex-A9
Tip display: TFT LCD
Frecventa procesor: 1.5 GHz
Memorie Flash integrata: 8 GB
Diagonala: 7 inch
Tip memorie: DDR3
Capacitate memorie: 1024 MB
Rezolutie: 800 x 480
Sistem de operare: Android 4.1 Jelly Bean
Greutate: 327 g

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Chiar in aceasta luna cei de la Necc au relansat o oferta pentru internet 4G ce include si tableta AllView. Puteti gasi detalii la adresa: http://cbozomala.lv7.us/produse.html?ctrno=1&styno=3 Pentru acoperire si detalii nu ezitati sa vb direct cu mine prn chat la www.internet4g.ro... sau direct PM

| RELIABLE a răspuns:

Salut eu ti-asi recomanda Tableta Allview Speed City SuperSlim, mi-am luat si eu si sunt bune exceptand unele probleme.
Un coleg si-a luat vonino si nu pre era multumit da nu stiu ce model si-a luat.

| Joker14723 explică (pentru RELIABLE):

Acele probleme fiind? big grin

| RELIABLE a răspuns (pentru Joker14723):

Se stinge si se aprinde singura.

| wolfman22 a răspuns:

Allview! este foarte buna!