| anonim_4396 a întrebat:

Cine îmi recomanda o camera wireless foarte buna in claritatea imaginii și pe timp de noapte, pentru dormitor. Multumesc

Răspuns Câştigător
| pcFrog a răspuns:

CAMERA IP D-LINK wireless de interior - DCS-8000LH

Cateva specificatii:
- alerte imediate pe telefon sau tableta cand este detectata miscare sau sunet prin aplicatia furnizata de D-Link.
- vedere versatila cu unghi de 120 de grade si zoom digital de 4x. lentile de 2.4 mm.
- vedere nocturna prin IR Led
- discreta (cea mai mica camera din gama D-Link)
- configurare foarte simpla plin aplicatia mydlink lite.
- rezolutie video 1280x720
- microfon incorporat

Unboxing si review: https://www.youtube.com/watch?v=Ell9rFzY2Pg

Disponibila in magazin online pcfrog (D-Link Certified Partner) - https://pcfrog.ro/......000lh.html

| Saveluc a răspuns (pentru pcFrog):

D-link este un gunoi, nu are slot pentru card de memorie, trebuie sa plătești dacă vrei sa se salveze in icloud. nu se rotește. după 5-8 minute de vizualizat de pe telefon primești un mesaj pe ecran "ne pare rau ai atins limita de LIVE" nici 50 de lei nu merita. am făcut retur de unde l-am cumparat de la MediaGalaxy cu 250 lei. NU RECOMAND

1 răspuns: