| marioxxl11 a întrebat:

Cine imi spune care este cel mai performant telefon mobilla ora actuala? (cea mai buna camera, memorie mare...ecran lcd mare)... ii dau fundita.

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Daca nu stii care este cel mai bun, nu ai cum sa dai fundita raspunsului. de unde stii ca este raspunsul corect? eu inntotdeauna am avut nokia si voi continua asa.

15 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Nokia 1100 $$

| nutzu' a răspuns:

Samsung Jet

| Ionut_8418 a răspuns:

I Phone 4G. In america costa 900$. Google Nexus One. Nokia N98.

| M.madallina a răspuns:

Cred ca telefoanele nokia sunt cele mai bune, pana acum am avut telefoane numai de la nokia si sunt foarte multumita

| Brigitta a răspuns:

laughing
In anul 2009 top 5 telefoane din lume desemnate sunt: Nokia N86, HTC Magic, LG Arena, i-mate 810-F, Samsung Omnia HD. Acuma depinde ce gusturi ai si care il consideri tu cel mai bun happy Caracteristicile sunt asemanatoare.
(da-i google daca vrei sa le vezi big grin )

PS: traiasca fundita! traiasca fundita! traiasca fundita!
(nu inteleg ce-i cu epidemia asta daufundita-daufundita-daufundita)

| adrian777 a răspuns:

Cel mai performant telefon nu inseamna ca trebuie sa aiba cea mai mare memorie si cel mai mare lcd. Mai degraba trebuie sa aiba un procesor performant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Omnia HD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene acum depinde si de citi bani ai eu am avut un n 95 si nu prea am fost multumit de el ia-ti un touch screen iphone lg kookie sau wietie evita nokia si htc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e subiectiva, dar unul dintre HTC HD2 si Google Nexus One.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea spune nokia dar sony ericsson sunt mult mai performante si apreciate de ex: vivaz, xperia x10, idou etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Corby sau nokia 1101

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone4

| ivona a răspuns:

Nokia N97

| alex_4764 a răspuns:

Htc hd2 memorie 32 gb, camera 5 mgpx, windows mobile 6, 5, ecran 4, 2 inch, deci