| b3atrys a întrebat:

Cine imi spune si mie cum fac sa imi recuperez contul de facebook ca e blocat temporar... ii dau sa resetez parola si degeaba o resetez si tot o chesti imi apare care nu ma poate lasa sa intru pe pagina de facebook va rog. zice ca contul este activ dar nu pot sa intru.ajutati.ma

1 răspuns:
| iulikutza33 a răspuns:

Pai...daca e "blocat temporar", inseamna ca trebuie sa astepti pana trece timpul. Probabil ai injurat, sau ai dat cerere de prietenie la prea multe persoane (oricum, nu ma priveste). Deeeeci, trebuie sa astepti sa treaca termenul.