| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie un metin2 privat da misto in care nu trebuie sa bagi prea multi bani si in care sa gresti si bine

7 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Mt2Hammerhappy Fundita?

| m4n1ak a răspuns:

Cel mai bun este http://kobrastylemt2.zapto.org/home.htm , rate 1000% ,e pe mc ,poti sa ai si aura si corp ,king 1 e in shop , poti face king3 ,max hp 10k pe item ai si marmura pentru bonusul al 5-lea si bonusurile 6-7, lv max 127 (100% romana)

| AndreiAndreiP a răspuns:

Baga id de mess andreipostolache_1

| DjPitiku a răspuns (pentru AndreiAndreiP):

Cine imi spune si mie un mt2 misto cu bttle la mag+9 si otel +9 si lvl maxim 250 sau 99 etc dau Funda!

| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.org. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com

| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.ro. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com Scz e metin4drugs.ro