| FiveCuPepeneRosu a întrebat:

Cine imi spune un cont de metin2 lunaris?

4 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Am jucat lunaris e bun dar m-am lasat daca imi amintesc til dau am un nija modat de 202 acu joc,, www.metin2delivrance.com,, bafta

| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Serverul s-a inchis dar daca caut un alt server de metin:
www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!

| Ionescu_Mihai_1997 a răspuns:

Gigabite18 pass:cel mai bun

| danileifdd a răspuns:

Ti-as da eu dar caut cont de gx cu posedata pe el ca contul are 80 are king1 si itm de 225 de 105 de 150 si piatra +10 pe arma daca ai de gx cu posedata contacteaza-ma pe dany.costei@yahoo.com da sa fie war