| Yahooo a întrebat:

Cine joaca lineage? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Pot sa iti spun ca e un joc uimitor, l-am jucat in jur de 9 ani de zile, dar crede-ma pe cuvant ca orice joc de calibrul asta va provoca dependenta, daca nu sti sa te abtii la un moment dat vei ajunge nolifer si nu e foarte ok

| jbthemc a răspuns:

Lasa-te :) Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......urea.html.
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi!
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant!
Te astept!
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc lineage. pareri? foarte proste de cand a fost facut gracia/freya. (c5 rula) joaca si tu aion. e mai interesant si mult mai placut