| Thracos a întrebat:

Cine ma ajuta cu un user si o parola de eset smart security?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Cel mai bun răspuns ţi l-a dat pnKK. Progrămelul nu numai că funcţionează pentru Nod32, ci merge şi pentru Eset Smart Security. E o chestie. Eu m-am chinuit de mi-au sărit capacele să caut peste tot us şi psw, iar progrămlul ăla face toată treaba.
Mersi mult de tot.
Thracos dă-i fundiţa, că o merită! happy

| pnKK a răspuns:

Uite aici e un mic program care cauta automat intr-o baza de date si iti pune usernameu si passwordu automat in campurile respective. Dupa ce tia gasit parola si utilizatorul si ti le-a introdus tot ce trebuie sa faci u e sa ii dai un update pentru a vedea cand expira si pentru a testa daca ai nevoie de updateuri.
Link: http://alturl.com/rf3w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai zice daca ti-ai cumpara antivirusul nici nu e scump si nu furi munca altora.