| anss23 a întrebat:

Cine ma invata si pe mine sa lucrez cu Photoshop?big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Internetul te invata. Chiar de as stii la perfectie photoshop, cate saptamani mi-ar lua sa te invat si pe tine? Toti am invatat din tutoriale, fa un search pe google, vezi ca fiecare unealta din ps e detaliat explicata pe internet mai bine decat ti-ar putea-o explica cineva vreodata.

| UNfriendLY a răspuns:

Photoshop nu-l inveti asa deodata.

| ioneluka a răspuns:

Prima daca ar trebui sa te inveti pe Photoscape si dupa o sa iti fie mai usor pe Photoshop

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa stii in photoshop? ce vresiune de photoshop ai? mai bine zis, ai? big grin.
sa-ti cureti tenul > iei spot healing brush (sau apesi pe litera J si mergi pe cosuri/imperfectiuni, dai clic si baaau.au disparut :p.). apoi dai un blur mic din meniul filter / blur.

nu stiu ce vrei tu sa faci, sunt atatea chestii. nu cred ca sunt multi care le stiu pe toate happy.