| Kity22 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Mi-am instalat pe PC windows-ul 7 ultimate,si nu imi place cum lucreaza cu acesta as vrea sa reinstalez windowsul profestional dar nu ma mai lasa, ce pot face cu el?

7 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Cum să nu te lase, dai restart, boot from windows cd, formatezi pc-ul și instalezi windows professional.

| Ax3LdeV a răspuns:

Bagi cd cu xp in unitatea cd/dvd apoi apesi pe butonul de botare de obicei f8 sau f11 apoi iti apare de unde sa instalezi selectezi cd/dvd

| Kity22 explică:

Am incercat si imi aparae ca nu e compatibil, dar acest windows l-am folosit mereu pana ce am bagat windows-ul 7

| cristi20ilie a răspuns:

Cum adica nu te mai lasa? Nu iti booteaza de pe cd cu win xp?

| Bogmina a răspuns:

Baga CD-UL! Restarteaza calculatorul! Boot CD si trebuie` sa Mearga! :S

| Kity22 explică (pentru Bogmina):

Am incercat dar nu merge sad

| De1u a răspuns:

NU Are rost sal schimbi... este o singura diferenenta si cea de update asa ca nu merita... acesta este un windows pentru laptop mai mult nu si pentru PC asa ca daca chiar vrei sal schimbi intreaba pe cineva daca are un CD Cu W XP si instalarea se face automat.