| publicname a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa aflu o parola de yahoo va rog? Cineva mi-a aflat parola si a schimbat-o.Intrebarea am uitat-o (raspunsul) si chiar nu vreau sa imi fac alt id sa o iau de la capat aveam conturi importante.Cine ma poate ajuta sa aflu parola va rog.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi parola la adresa ta de pe yahoo cu care te loghezi pe mess. Iata cum faci: intri pe yahoo, te loghezi. In dreapta ai o options - mail options - account information. Iti va cere sa te loghezi din nou, pui parola veche. Iti intra in Yahoo ID Card de unde poti schimba parola.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ...parola e furata. iar cel care a furat-o mai este onnline o poti fura cu scam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste sa afle o parola de yahoo ma puteti contacta la id: forgetpass68@yahoo.com totul cu demonstratie!