| Andreeag17200 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa aflu o parola la Facebook. Doar sa o aflu fara sa stie el(iubitul meu)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai tare prost cu increderea in oameni, daca ai ajuns sa le spargi contul de FB, ca sa ii controlezi.
Stii ca s-ar putea sa te coste relatia asta, nu?

| PainTech a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa o ghicesti. Majoriatea oamenilor nu au habar ce inseamna o parola sigura.
Poti incerca, cum a spus cineva mai jos, cu un keylogger.
In niciun caz un brute-force attack, poate dura cateva secole sa afli parola.

| flixbuster a răspuns:

Eu zic sa il hipnotizezi si cand e in transa sa-l intrebi parola de Facebook (+ parola de mail, pin-ul de la card, daca vrea sa te ia de nevasta si cu cate altele si-o mai trage in timp ce e intr-o relatie cu tine). Cand il scoti din transa, nu isi va mai aminti nimic.

| Lostlyric a răspuns:

Urat din partea ta.

| Gabriel9707 a răspuns:

Pai cauta pe net un keylogger si dupa ce l-ai instalat fa cumva sa se logeze pe Facebook de pe dispozitivul in care ai instalat keyloggerul. Dupa ce a terminat treaba ar trebui sa ai parola happy.

| alyyyyy2018 a răspuns:

Acest lucru l-ar deranja foarte tare daca ar afla. Si l-ar putea informa chiar Facebook. Cand ma loghez pe Facebook de pe alt dispoitiv, ma anunta. S-ar putea sa il anunte si pe el.

| Andreeag17200 explică:

Ne am mai certat odata.iar el a vorbit cu cineva..acum suntem impacati dar nu mi-a dat parolal lui inca

| VischiAndreea a răspuns:

Bună ma poate ajuta cineva și pe mine sa aflu o parola