| Cezar a întrebat:

Cine mă poate ajuta să fac nişte setări pentru a viziona de pe mobil videoclipuri pe Youtube? Am un Alcatel OT - 813 F.
Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| TuDor_VlaDutz_1992 a răspuns:

Daca telefonul tau suporta aplicatia Flash Player, o sa merarga sa vizionezi!
Ca sa vezi daca o suporta, intereseaza-te la centrele de telefoane, sau gaseste informatii de pe net!
Apoi daca o suporta, descarca-o dupa Google!
Bafta!
Ai fundita?

| nylsy a răspuns:

Salut. incearca browserul bolt

| nylsy a răspuns (pentru nylsy):

Salut. youtube iti merge numai pe wifi. am incercat eu. o sa-ti dau setarile pentru streaming, din meniu mergi la videoplayer dai pe optiuni streaming url apoi dai pe sstreaming seting si creezi un profil cu ce nume vrei, la connection dai wifi only, la lowest port pui 6970 la highest port 7170, apoi din meniu la setari te duci la connectivity streaming si activezi profilul care l-ai creat anterior trebuie sa mearga eu l-am incercat, sa-mi spui daca iti merge. salutare