| AnemonaP a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Cine are Lg kp 502? am primit cablu USB la el si Cd, si cand vreau sa descarc poze dupa telefon pe calculator, am instalat si CD si am bagat si cablul, dar zice ca aparatul este deconectat? cum sa fac sa-l conectez? sau cum pot sa descarc melodii dupa pc pe tel? plizz funda

Răspuns Câştigător
| talya a răspuns:

Intra in setarile telefonului la conexiune si trebuie sa iti scrie acolo ceva de genu,, stocare in masa,, sau,,(numele telefonului\alta varianta). Activeaza a doua varianta si apoi pune usb.

3 răspunsuri:
| katalyn_4878 a răspuns:

Buna! Cand bagi usb-ul in pc telefonul trebuie sa fie oprit.si eu aveam aceeasi problema. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa setarile cu cd-u si dupa aia pe tel selecteaza a 2 optiune stocare in masa si trebuie sa mearga

| florina_4902 a răspuns:

Da pai eu am incercat toate astea si nu a mers...vad eu ma duc la vodavone vad...