| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 a întrebat:

Cine poate sa dea un sfat? Am un dard de laptop care daca il bag in laptop scrie ca e hard extern.Intrebarea mea este : cum pot sa pun windous pe el? Adica sa il folosesc ca si hard normal. Specific ca atunci cand incerc sa pun windows merge perfect pana ajunge sa fac partitiile si acolo nu vede nicio partitie.va multumesc.dau funda celor ce ma ajuta

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți cere ajutor la Micro$oft. Noi nu știm nici măcar despre ce laptop e vorba.