| NickNickNick a întrebat:

Cine poate sa imi recomande si mie o tableta in jur de 400-500 RON? Cel mai important e sa aiba camera front-back, si sa se miste si bine.
Stiu ca nu sunt cine stie ce bani, dar de atata dispun. Astept recomandari.
Multumesc

6 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Allview speed dou sau speed city.

| InspiratieDIY a răspuns:

Din pacate la banii aia, sa aiba camera buna macar pe spate si sa se si miste bine, nu prea ai sanse. Pe piata acum sunt cei de la Allview care s-ar incadra cel mai bine in ceea ce esti pregatit sa cheltui. Altfel, un Acer, Asus ar fi aibile si recomandabile.
Mult succes sa gasesti ce iti trebuie.
Incearca pe mediagalaxy.ro, ei sunt distribuitori de Allview.
Bafta!

| Time4workout a răspuns:

O tableta care a facut o impresie buna este Asus Memopad http://www.altex.ro/......id-4-2-alb O tableta foarte buna pentru categoria ei de pret. Unele modele vin cu camera frontala cu un senzor de 5 MP care filmeaza la 720p( din cate am auzit suporta si 1080p) si o surpriza placuta e procesorul quadcore. Pentru 100 lei in + fata de cei 500 fac o diferenta enorma. Aceasta tableta face parte din categoria Best-Buy.

| Selagea_Alexandra_1995 a răspuns:

Http://www.cel.ro/tablete/?gclid=CPGY5oChv70CFdShtAodVCsACg te poti uita pe aici poate gasesti una care iti place... FUNDA?