| Zaițev_Natalia_1994 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute? Am apasat pe ceva din greseala la laptop si mi s-a intunecat ecranul. De aratat, arata, dar nu se vede clar.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da Restart (din meniul Start) laptopului. Poate isi revine.
Daca nu-si revine si ecranul se vede neclar, atunci este nevoie de un specialist (la service sau oftalmolog).

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a creste luminozitatea tine apasata tasta Fn si apesi de cateva ori pe tasta de derulare in dreapta, pe aceasta este si un soare gol. Pentru a o scadea procedezi la fel, doar ca apesi pe tasta de derulare inapoi, pe aceasta este si un soare plin.