| eleonora28 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna daca exista in Buzau service reparatii aparate foto? Am un samsung s830 si l-am scapat si mi s-a spart display-ul. Nu se mai vede nimic pe ecran. De facut poze face numai ca nu vad ce pozez.hee hee Sper sa nu coste mult, nu de alta dar nu le-am zis parintilor si sper sa il repar inainte sa-l vada. sigh

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Numai in Bucuresti trebuie trimis prin curierat.Sau mergi la urmatoarea adresa care apare pe site-ul Samsung 1 PF VRANCEANUPF Vranceanu STR. Spiru Haret BL. 13 B AP 1 PARTER Buzău, Buzău

| RoXyyR a răspuns:

La doctor gsm pe la platou este cel mai ieftin pentru reparat telefane