| justyoung9 a întrebat:

Cine poate vedea istoricul navigarii pe internet? Se poate ascunde istoricul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din cate stiu poate fi vazut doar de cei ce-l acceseaza de pe calculatorul tau.
Il poti ascunde, stergandu-l. Intri pe sectiunea de istoric si o sa fie pe acolo sa stergi.

| j1NNNx a răspuns:

Ctrl + h apoi ai o "casute" in dreptul lor, le selectezi si dai detele

| Ottakringer a răspuns:

CTRL + H
Si da, il poti sterge happy

| Imstrong a răspuns:

Nimeni nu il poate vedea, ai grija pe ce site-uri umbli, ca-ti pot umbla parintii, prietenii sau musafirii si te faci de ras.Da il poti sterge. La Google Chrome dai la rotita aia de sus si dupa pe "istoric" sau "history" si la "Sterge datele de navigare" Apoi bifezi toate alea in afara de "parole" si dai acolo si gata.Bafta! Primesc Funda? big grin

| ana233 a răspuns:

Se poate vedea doar daca cineva il acceseaza de pe laptop-ul/computer-ul tau.
Daca vrei sa il stergi, zi-mi ce browser ai.

| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Ori cine are acces la acel pc sau laptop, şi se poate şterge dacă resetezi browserul.