| AnimeKid a întrebat:

Cine se pricepe bine in youtube

am un canal, dar in tara nu e permis youtube parteners: deci as vrea sa imi schimb tara adica am niste cunoscuti in Italia. acolo este permis? daca nu atunci in care tari?
vreau sa-mi sterg canalul si va intreb daca e permis sa il faci cu acelasi nume dupa cel stergi?
sau daca se poate de schimbat fara ca sa sterg?
HELP please
funda!

6 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Parteneriatul pe youtube este disponibil in toate tarile lumii, cu atat mai mult a Europei.
Deja trebuie sa urmaresti niste pasi simpli pentru a activa parteneriatul, si sa primesti bani, insa nu este greu (Si trebuie sa ai 18)

| AnimeKid explică (pentru SyncMasterSA300):

Ma poti ajuta mai indetaliat?

| SyncMasterSA300 a răspuns (pentru AnimeKid):

Ai skype?

| AnimeKid explică (pentru SyncMasterSA300):

Ti-l-am trimis prin mesaj

| charleslouboutin a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit ca nu merge sa fi partener youtube in Romania.

| AnimeKid explică (pentru charleslouboutin):

Pai eu si asta am spus