| Girly97 a întrebat:

Cine se pricepe sa ma ajute, va rog frumos? Nu imi mai merge telecomanda Panasonic asa ca am cumparat un Supertell Universal Remote Control numai ca nu ma pricep deloc sa il folosesc... Mi s-a explicat sa dau click pe "code" si "select device" simultan dar tot nu pot sa imi pornesc televizorul Panasonic. Cine imi explica si mie?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

De fiecare data cand iti cumperi o telecomanda trebuie sa ii bagi niste coduri, vezi poate le gasesti in cartea telecomenzii.

| Girly97 explică (pentru LonelyLoner92):

Stiu asta iar in caietul de instructiuni imi spune ca 021 este codul pentru Panasonic dar pur si simplu nu merge... Insa functioneaza becul rosu.