| anonim_4396 a întrebat:

Cine se stie foarte bine cu facebook.ul? pentru ca am o problema cu el...si nu stiu sa o rezolv...

9 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Te ajut eu...

| laurB a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Deci pe facebook.ul meu am bifat optiunea sa imi trimita un codu pe telefonul pe care trebuie sa il introduc ca sa intru pe faceboo.ul meu..si am sters din greseala nr..si am uitat sa dezactivez obtiunea..si acum nu mai pot sa intru pe facebook...pt ca imi cere acel cod.da nu am cum sa il primesc.straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru laurB):

N-ai cap, vai de picioare. Fa-ti alt cont. Ar trebui sa se dea un test de inteligenta inainte sa lase toate molustele sa isi faca cont pe FB si dupa aia sa aiba "probleme" de genul asta. Daca iti lasi cheile in masina si ramii pe afara nu ai o problema cu masina, ai o problema datorita faptului ca esti prost.

| Weider a răspuns (pentru KodrutZ):

Eşti un omuleţ duruleţ, ar trebui să iei o poponeaţă la funduleţ.

| KodrutZ a răspuns (pentru Weider):

Ce patzish draga, te simti cumva cu musca pe caciula?

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru laurB):

Eu cand am patit asa, am dat sa retrimita acel cod... mai baga odata nr de telefon si, il stergi dupa ce ai primit codul...

| Alexander121 a răspuns:

Ce problema?

| laurB a răspuns (pentru Alexander121):

Am scris mai sus

| Alexander121 a răspuns (pentru laurB):

Si eu is in aceiasi situatie de vreo 4 luni de zile tot astept raspuns la cei de la facebook team...cand voi rezolva te voi ajuta