| TheTimeKiller a întrebat:

Cine stie ce laptop este acesta : https://www.dropbox.com/......6356_o.jpg Stiu doar ca e de la DELL si are windows 7 pe el :). Si stiu sigur ca nu e un laptop de gaming. Cine imi poate da un site exact cu culoarea aceasta si sa fie de la DELL ii dau funda :D

2 răspunsuri:
| borz a răspuns:

Eu stiu doar ca este Laptop Dell Inspiron 5521 dar nu am gasit pe verde doar pe Rosu, Maro si Negru! Presupun ca iti poti face comanda si atunci iti poti alege si culoarea!happy

| TheTimeKiller explică (pentru borz):

Nu prea cred ca e pe comanda. E luat din magazinwinking pe culoarea asta