| Hachi a întrebat:

Cine stie codul pentru marirea volumului la samsung corby s3650? Please help me! T. T

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

Nu rotaruia s-a referit la intensitatea sunetului adica sa se auda mai tare muzica...da exista astfel de coduri dar nu le vad rostul orice avantaj are si un dezavantaj daca vei introduce sa zicem codul pentru sunet vei avea ecran alb negru sa vei pierde din intensitatea semnalului(adica vei sta langa un releu si vei avea 20%din puterea semnalului)nu cred ca meritatongue

2 răspunsuri:
| rotaruia a răspuns:

Cum adica marirea volumului? gen carcasa? sau ce

| Dumitru_Gaby_1996 a răspuns:

Vreau sa maresc volumul la Samsung corby si nu stiucum