| Adutza_2591 a întrebat:

Cine stie cum iti schimbi poza de profil de pe instagram? Va rog sa ma ajutati! dau funda!

4 răspunsuri:
| AdexD a răspuns:

Intri pe Instagram, si in partea de jos sunt 5 patratele ( de exemplu prima ii cu o casa, iar a 2a ii cu o stea), ii dai pe ultimul patratel si ii dai pe imagine si acolo iti apare " Set a profile picture" si ii dai Take Photo( daca vrei sa o faci pe loc) sau Choose from Library ( daca vrei sa o iei din galeria foto) sau Import from Facebook ( daca vrei sa o iei de pe facebook. dar ca sa o iei de pe facebook, trebuie sa ai contul instagram logat la contul facebook). sper ca ti-am fost de folos :*.

| jojojojome546 a răspuns:

Mersi AdeX

| mihaiofficialsecurity a răspuns (pentru AdexD):

Chiar m-a ajutat, domnișoară, merci mult, ești o scumpă :*.

| Ember_Stela_1953 a răspuns:

Cum pun la loc poza Instagram