| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot afla parola la Facebook? Ca am uitat-o si nu mai merge sa ma loghez. Va rog, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| RObeRT_8698 a răspuns:

Sub caseta in care trebuie sa adaugi parola apare un buton numit "Ti-ai uitat parola" sau "Forgot your password?". Tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe acest buton si sa urmezi instructiunile. Mult succes!

| Monica_Ilea_1976 a răspuns (pentru RObeRT_8698):

De ce trebuie sa astept de 3 ore pentru a recupera o parola? pe faceboouk?

| Holczer_Stefania_1988 a răspuns (pentru RObeRT_8698):

Dar am încercat și nu mere

35 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe Ţi-ai uitat parola?

caramela
| caramela a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar habar nu am cum a ajuns aceasta intrebare, culmea la mine la intrebari nu apare.e ceva suspect.
Va multumesc pentru promtitudine!

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Sa dai la "parola uitata"

| Optimus7 a răspuns:

Incearca sa o bagi ceva in locul parolei si o se poate sa ti se trimit a un mail cu un cod pe mail si asa poti sa iti bagi o noua parola.

| ManutzuWolfy a răspuns:

Forgot Password trebuie sa scrie pe acolo apoi pui emailu si iti trimite parola sau sa o schimbi ceva de genu

| aadelina a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu ca si eu am 18 conturi si mi le-a blocat un obsedat dupa mine .....deci daca iti rasp cineva tie sa imi sp si mie ca am nevoie!big grin

| cristiptvoi a răspuns:

Si eu mi-am uitat parola la fb si nici pe ceea de la mess nu o mai stiu ca nu foloseam messengerul si acuma nu stiu ce sa fac

| Ericutza21 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu stiu! imi pare rau!sad

| Neagu_Iulian_1976 a răspuns:

Cum pot recupera parola de la facebok, caci am uitat-o?

| nico_9350 a răspuns:

Da trebuie sa suni la 0725467823 si le spui problema ta incearcaai sa vezi ca iti vei afla parola de la facebook.

| alex952010 a răspuns:

Daca mi-am uitat si id cum recuperez facebook? sau cum recuperez parola de la id sa intru pe email sami tr codul ala?

| Lucica_Ionescu_Elena_1996 a răspuns:

Nu mai stiu parola

| Constantin_Boboc_1941 a răspuns:

E o nebuloasa aici, dar zici ca nu ai postat tu intrebarea.Atunci la ce-ti mai trebuie raspuns?

| Hosu_Alexandru_1954 a răspuns:

Am uitat parola de Facebook

| Hosu_Alexandru_1954 a răspuns:

Am uitat parola de pe Facebook

| Boss_Gigel_1994 a răspuns:

Am uitat parola la fb ce trebui sa fac

| Ovy_Ovy_1987 a răspuns:

Nu pot sa intru

| Lidia_Dana_1997 a răspuns:

Am utato parola de la Facebook dana lidia

| Vasilica199 a răspuns:

Cum pot sa recuperez contul am uitat parola mulțumesc

| Ionel_Versace_Florea_1986 a răspuns:

Care este parola mea de facebook am uitat-o

| Frankky_Duduianu_1998 a răspuns:

Nu stiu.rolling on the floor))))))))))

Alte răspunsuri
| Ciobotaru_Silvia_1979 a răspuns:

Vreau o parola de Facebook

| Picu_Maria_1949 a răspuns:

Am uitat parola

| Suk_Mimi_1975 a răspuns:

Parola de Facebook mîmi suc

| Draghici_Alex_1999 a răspuns:

Am itato si mo mai stiu parola alexdraghici68@yahoo.com dar vreau sa imi oscoateti voi va rog

| Negrut_Dragos_1988 a răspuns:

Ma ayutati si p mine cu parola mea de facebook