| ToReEtO a întrebat:

Cine stie cum pot sa intru pe messenger fara a-l avea pe pc? Cu internet explorer sau ceva de genul, plzzz urgent! Funda pentru raspunsul care merge!

15 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Pentru a accesa id-ul fara a avea aplicatia Messenger instalata in pc, acceseaza unul dintre urmatoarele linkuri:

Meebo.com
webmessenger.yahoo.com

| secret_7568 a răspuns:

Intri pe yahoo si vezi sus sign in te loghezi si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.meebo.com

www.e-buddy.com

| Minnie a răspuns:

Mess merge si din mail, fara a-l avea instalat in computer

| R0011 a răspuns:

Intra pe google si scrie meebo.com da pe primul scris si intra pe mess``winking

| ElecktroFloweR a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu prieteni tai de pe yahoo mail. Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mebbo.ro. Si parca mai era un site nimit e-buddy dar incearca mebbo.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe yahoo si da profil

| Aron_Stone_1995 a răspuns:

Pai de pe yahoo mail poti sta pe mess sau de pe meebo.com

Alte răspunsuri