| Iris_7838 a întrebat:

Cine stie cum sa instalez android 2.3.7 pe Samsung galaxy y

Răspuns Câştigător
| Raiku a răspuns:

Buna Iris, versiune mai noua de Android poti instala cu ajutorul programului Samsung Keis. Programul este gratis si are foarte multe functii interesante.Dar daca vrei sa instalezi Android 2.3.7 o sa ai nevoie de un cablu de date si acest program.Cand vei deschide prima data programul iti va recunoaste telefonul. Dupa ce ti-l recunoaste iti spune ca este o noua versiune Android.

LINK De Download Samsung Keis : http://www.samsung.com/us/kies/
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Nevastuic a răspuns:

straight face android-ul nu se poate instala ca la calculatoare trebuia sa iti iei telefonul direct cu sistem de operare, sau u il ai si vrei sa il schimbi? oricum imposibil! straight face straight face straight face straight face