| sergiuavon a întrebat:

Cine stie cum sa pun postare fixa pe pagina de facebook, pe paginile de facebook cu LIKE happy sa fiu mai exact sa nu credeti ca pe profilu de facebook

Răspuns Câştigător
| Mimy123 a răspuns:

Ideea e ca trebuie sa dai pe prima chestie care iti apare cand apesi pe sageata. Nu stiu cum scrie in romana ca sa iti zic, dar e exact prima de sus big grin Scrie-mi un pic ce scrie cand apesi pe sageata

6 răspunsuri:
| Mimy123 a răspuns:

Este pagina personala de facebook (nu profilul, pagina), sau este pagina de facebook a unei alte persoane?

| sergiuavon explică (pentru Mimy123):

Https://www.facebook.com/parazitii.infecti sunt adminu la pagina asta si vreau sa pun o postare fixa dar nu stiu cum

| Mimy123 a răspuns:

Ca sa faci o postare fixa trebuie sa dai "Pin to top". In dreptul postarii, este o sageata care arata directia "jos". Dai click pe ea, si prima chestie care iti apare este "Pin to top". Si gata big grin

| sergiuavon explică (pentru Mimy123):

Stiu unde zici dar nu-mi apare asa ceva

| sergiuavon explică (pentru Mimy123):

Mi in limba romana facebook-u

| sergiuavon explică:

Mam descurcat merci mult ti-am dat funda