| cosminv a întrebat:

Cine stie daca mai sunt ascultate toate telefoanele?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Gândeşte-te logic, la întreaga populaţie a globului cam de câţi angajaţi/operatori ar fi nevoie ca absolut toate convorbirile fiecăruia dintre noi să fie ascultate. Deci din start dă cu virgulă, nu prea au cum să fie ascultate convorbirile tuturor. Ele sunt într-adevăr înregistrate, servere sunt destule, iar în caz că se întâmplă ceva, se pot face ulterior verificări în baza de date, şi se poate afla când, de unde, la ce oră, cu cine, ce-ai vorbit, dar asta ţi-am spus, în cazuri extreme.
O seară bună! happy

| Angel0 a răspuns:

Nu sint ascultate, doar inregistrate.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nici nu mi-am făcut vreodată griji în privinţa asta. Din 197836482020 de persoane, nu îmi ascultă tocmai mie convorbirile.

pa, pa.