| Sn0wY a întrebat:

Cine stie de ce, dintr-o data, nu imi mai merge cablul de la monitor la unitate in aceeasi intrare in care sta de vreo 2 ani.
Vineri seara, a intrat in modul stand by monitorul, iar dupa nu s-a mai aprins... Pana nu am schimbat intrarea la unitate nu mi-a mers. Este cablul de vina sau unitatea?

Funda + Vot! happy

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca merge cablul in alta mufa e logic ca nu-i de la cablu.
Acum vezi unde duce mufa care nu merge, sa nu ai placa video arsa.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| CataC a răspuns (pentru Sn0wY):

Tu stii unde ai mufele, daca sunt pe aceeasi placa da, sa nu fi mutat pe integrata... nu amm de unde sti ce ai tu acolo...

Răspuns utilizator avertizat
| CataC a răspuns (pentru Sn0wY):

Instaleaza speccy si vezi ce zice la placa video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la piciorusele de la cablu sa nu fie indoita vreo una

Răspuns utilizator avertizat
| Mp28evil28 a răspuns:

Mufa la placa video poate fi de vina