| astertix09 a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara o carcasa de LG KS360 care nu este originala dar este mai ieftina? Va rog nu raspundeti la intrebare cu link-uri catre magazine online care au originala, le stiu si mi se pare prea mult de platit comparativ cu pretul telefonului. Va rog sa lasati intrebarea fara raspuns pana apare cineva care chiar poate sa aiba un link sau vreun numar de telefon de la vreun magazin care se ocupa cu asa ceva. Poate fi util si altor utilizatori ai acestui telefon

3 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Si eu am lg ks360...carcasa ii f subtzire...ai putea incerca in magazinele lor sau sa dai comanda la o reprezentanta cum ar fi orange, cosmote etc... poate au dar astea sunt originalesadde alt undeva nu am idee de unde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.okazii.ro pentru carcasa
"dezasamblare LG KS360"-google it sau youtube it, si o poti schimba singur, e o nimica toata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fratele meu si eu am cautat carcasa sa nu fie originala da nu am gasit! 1winking