| vladutzDx a întrebat:

Cine stie de unde sa fac rost de optiunea ca pe un telefon pot sa ii pun meniul de la iphone?

Răspuns Câştigător
| scienceftw a răspuns:

In cazul asta ti-as recomanda iPhone VO Theme pentru android. Este si o versiune lite (gratuita) dar ti-asi recomanda versiunea completa (costa 4 lei din cate imi amintesc).

4 răspunsuri:
| scienceftw a răspuns:

Depinde ce telefon ai.

| vladutzDx explică (pentru scienceftw):

Sa zicem un samsug galaxy

| scienceftw a răspuns (pentru vladutzDx):

In cazul asta ti-as recomanda iPhone VO Theme pentru android. Este si o versiune lite (gratuita) dar ti-asi recomanda versiunea completa (costa 4 lei din cate imi amintesc).

| GrigoreAlexandrescu a răspuns:

Mergi in magazin, intrebi de un iphone. Apesi pe butonu' de jos ala rotund si gata ai meniu de iphone!