| RAY a întrebat:

Cine stie sa editeze fotografi sa ascunda ceva dintr o poza?
nu mare lucru pur simplu am uitat sa ma pensez si am facut o poza si se vad aiurea pls sau daca nu fac alta, dar poate ca exista ceva
am instalat photoshop in pc dar nu stiu ce setare sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as putea sa incerc eu in photoshop. Ma rog. depinde si cum e poza.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar nu dai poza pe TPU ok?

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Stii ca eu acum as putea sa mint si sa zic,, nu" doar ca sa o trimiti?
Deci nu vad rostul acelei intrebari. Ma rog. daca ai incredere in mine, ok, daca nu, nu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult man

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

N-ai pentru ce. Apropo, daca ai si tu photoshop, poti incerca : Spot healing brush tool sau Clone Stamp tool. happy

| RAY explică (pentru Nemessys):

E ok, nu prea lucru in asa ceva nici nu vreau sa par a fi ceea ce nu sunt, maine ma pensezez acolo clar, e bine ca sti ai un viitor in IT

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti/a cerut golden poza nebunule? smug

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Din moment ce e soramea cum naiba sa imi ceara poza

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cica toti ne tragem din incest daca ne luam dupa religie. Ce mai strica o poza acolo.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De vazut fi fara griji ca m-a vazut, daca e soramea ma va vedea si real

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

NU stiam ca te/a vazut deja. umilele mele scuze

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Npc,nu sunt bau, bau sa faca lumea infart cand ma vede, dar nici eu nu sunt pro pensat la barbati da creste in mijoc si se vede aiurea, e rau sa nu ai sora langa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eulaughingdar nu vad de ce ar trebui sa fii pensathappy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu sa ma pansezi nu sa imi editezi poza, pai in mijloc mi-a trecut nu se vede in oglinda dar in poza da, am photoshop ce sa deschid nu stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma pricep la photoshop, sunt alte aplicatii mai "mici"winking

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wiping the eyebrow
cica asa se scrie in engleza, ce aplicatie?