| Rux2000 a întrebat:

Cine stie sa recupereze cont de Facebook fara sa am acces la numarul de telefon sau email? In caz ca cineva suspectează de indentitatea mea pot trimite oricand poza cu buletinul.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum, asa as putea sa am si eu numele identic cu al tau si sa trimit poza cu buletinul ca sa revendic contul. Deci nu e sigur. Trebuie macar adresa de email.

| Rux2000 explică (pentru Bondarel99):

Eu am adresa de e-mail actuala cu numele meu madalina kovacsics i-ar cee de pe Facebook este tot madalina kovacsics problema e ca acum mult timp a întrat cineva si mi-a schimbat tot si a facut un cont de e-mail cu numele meu ca sa poata schimba parola de cate ori doreşte eu nu le'am mai pus pe astea care le am acum eu stau pe Facebook'ul pritenului meu si oricine care m-ar putea ajuta cu adv sa imi refc contul de Facebook ii pot da camera sa vada ca sunt fata din poze

| Bondarel99 a răspuns (pentru Rux2000):

Eu in niciun caz nu ma îndoiesc ca e contul tău, zic cei de la Facebook nu ar crede pentru ca tu nu mai ai datele de la cont.