| dadaaaaa a întrebat:

Cine stie un program bun sa pun niste poze si niste melodi pe telefon? Sa le trimit prin bluetooth? Am samsung Corby :* mz mult :*

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Daca ai bluetooth pe laptop e foarte bine. Ori poti cumpara din magazine.Altfel poti lua cablul USB din carcasa de la telefon.Bafta

| dadaaaaa explică:

Nu am laptop :d
Si usb nu mai merge sad :@:@

da mz oricum :*

eu am auzit ca exista ceva programe p net cu care poti transfera fisierele de pe comp p tell big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ai laptop cu bluetooth incorporat poti daca nu prin USB:)
De pe www.zedge.net/ e cel mai bun zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru muzica programul Bear Share