| romanianboy a întrebat:

Cine stie un program care sa imi schimbe vocea in timp ce vorbesc la telefon (pentru Android)?

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai rapit pe cineva si vrei sa suni pentru recomnensa?

| Aditzu1988 a răspuns:

Exact asta am cautat si eu zilele trecute. Pe market nu sunt decat programe cu ajutorul carora schimbi vocea dupa ce te inregistrezi. Deci nu cred ca exista inca. Daca cumva gasesti lasa-mi si mie un mesaj aici te rog.

| selfie a răspuns:

Este scream voice changer. Iti schimba vocea in vocea lui scream (fantoma din filmul scream). Funda?