| Andrian30 a întrebat:

Cine, va rog, ma poate ajuta? De ce nu pot reseta parola de la Facebook? Am facut contul de Facebook folosind numarul de telefon. Aici este un videoclip, cum incerc eu sa imi resetez parola. https://www.youtube.com/watch?v=4kSKBPAEWeM

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai si ce astepti? Altfel nu ai cum laughing

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Frate tu nu incerci sa resetezi parola ci faci spam la cea veche. Apasa pe optiunea cu nu pot acesa e-mail si ar trebui sa te lase sa bai numarul de telefon pentru SMS.

| Andrian30 explică (pentru Wr3nch):

Am facut asta de mai multe ori, Am bagat E-mail si m-a dus intr-un formular de completare in care trebuie sa le trimit un document care sa contina numele meu si o poza sau numele meu si data nasterii.

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrian30):

Pai si ce astepti? Altfel nu ai cum laughing