| Romania2014 a întrebat:

Cine vrea sa emita wi-fi si are laptop sa foloseasca virtual router happyDar va trebuie windows 7winking

Răspuns Câştigător
| Romania2014 explică:

Pentru Xp Nu, deoarece programele în genul se folosesc de aşa numitul virtual wireless adapter, funcţie ce există doare pe Windows 7 de la Home edition în sus, dar dacă tot vrei să foloseşti şi în Xp şi ai în Pc cel puţin 2 Gb de ram, poţi încerca să instalezi într-o maşină virtuală Windows7(professional recomand că e cel mai light) şi să instalezi pe el MyPulicWifi şi să îl rulezi de acolo, dar ia în calcul că performanţele vor fi mai slabe decât dacă e rulat pe un sistem real.Succes

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sau ceva mai simplu, ce folosesc eu în prezent și anume My Public WiFi, program ce este scris numai pntru Windows 7

| Romania2014 explică (pentru DeyCj):

Dar pentru xp pentru pc? Exista?

| Romania2014 explică:

Dar pentru pc pentru xp? Exista?