| Bica1453 a întrebat:

Cine vrea sa ii fac la samsung galaxy fit stiti cine are samsung galaxy fit ca are sistem de operare android versiune 2.2 (froyo) eu pot sa va dau versiunea mult mai super al androidului 2.3.4 numit si (Gingerbread)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu multumim.

| Bica1453 explică:

Desteptu lui peste la facut ala care are 2.3.4 nu se da din fabrica 2.3.4

| alexdx12 a răspuns:

Eu iti zic un lucru daca esti atent cand il cumperi o sa vezi ca ar fi o diferenta am eu galaxy fit si erau doua la fel unu cu sistem android 2.3.4 ca al meu si unul cu sistem 2.2 (idea e sa fi atent cand ail cumperi )