| mitzok a întrebat:

Cineva care se pricepe la camere?
Am un Medison md86929 si nu stiu ce setari sa ii fac, maine plec o saptamana la munte si vreau sa stiu care sunt cele mai optime setari, vb in pv daca e mult de explicat happy +FUNDA

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Joaca-te cu ea un pic. Manualul ajuta foarte mult, sa stii. Ca si testarea practica in cateva scenarii.

| mitzok explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai asta e faza, ca nu am manual si nu stiu cum sa il pun pe RAW pentru a edita pozele mai bine

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mitzok):

SI nu are meniu in engleza? La ce spanac e brandul Medion, m-as mira sa aiba RAW. E un amarit de bridge, nu e dslr.