| barosanu69 a întrebat:

Cineva cu Photoshop care poate sa ma ajute cu ceva? Am doua poze cu 2 tricouri si fundalul este alb si vreau sa il fac transparent, in format png, sa ramana doar tricoul dar nu am licenta la Photoshop si nu pot sa il folosesc. Poate cineva sa ma ajute? dureaza 2 minute. multumesc

12 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

"Am doua poze cu 2 tricouri si fundalul este alb si vreau sa il fac transparent" Ce vrei sa faci transparent? Nu am inteles nimic din ce ai zis.

| barosanu69 explică (pentru raMLesS):

Fundalul in ***

| raMLesS a răspuns (pentru barosanu69):

Deci vrei sa faci tricourile transparente?

| barosanu69 explică (pentru raMLesS):

Mi-e mila de tine

| raMLesS a răspuns (pentru barosanu69):

Copile, nu am inteles nimic din intrebarea ta, cred ca nici tu nu stii ce vrei.
Photoshopul pentru mine a devenit un hobby si editez tot felul de poze de cativa ani.
Sunt mai multe variante de fundal transparent, vrei un fundal transparent adica asa: https://www.google.ro/......ps?/search
Sau cum?
Ala e floare la ureche;)

| unvecin a răspuns:

GIMP e gratis. Poți să faci cu el operația respectivă.

| ziptrack a răspuns (pentru unvecin):

Amuzant ca am raspuns amandoi in acelasi timp plus ca ne-am votat amandoi comentariile ca fiind Utile happy

| unvecin a răspuns (pentru ziptrack):

Corect. big grin

| ziptrack a răspuns:

Va recomand GIMP. E o alternativa gratuita la Photoshop...merge si pe LINUX.

http://www.gimp.org/downloads/

| WantedBoy23 a răspuns:

Daca ai discord contacteaza-ma si iti voi da o cheie de activare a photoshop-ului si installer-ul acestuia

| barosanu69 explică (pentru WantedBoy23):

Nu am discord, imi poti da aici prin mesaj provat?

| WantedBoy23 a răspuns (pentru barosanu69):

Desigur