| YourTreachery a întrebat:

Cineva m-a blocat pe messenger.Si imi apareau mesajele si poza de profil a sa. Acum m-a blocat alta persoana.De data asta mesajele de la ea s-au sters si nu imi apare nici poza de profil a sa.Dar la cealalta persoana de ce imi apare? Si ea m-a blocat si pe facebook.De ce nu imi mai apare nimic la cealalta? Interesant...

3 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Pai, prima persoana ti-a blocat doar mesajele pe messenger. A doua persoana te-a blocat peste tot pe Facebook, nu doar in conversatie, asa ca nu ii poti vedea nici contul sau mesajele.

| YourTreachery explică (pentru TheWalker11):

La prima persoana care zici ca mi.a blocat mesajele m.a blocat si pe Facebook pentru ca la ea arata Continut indisponibil.Dar pe a doua cand am cautat.o de pe un alt cont nu mi.a mai aparut deloc profilul ei.Si pe contul acela nu am avut.o la prieteni.Cred ca e altceva.

| TheWalker11 a răspuns (pentru YourTreachery):

Ah, atunci inseamna ca a doua persoana si-a sters contul, iar prima te-a blocat pe Facebook.