| daηă a întrebat:

Cineva mi-a furat un cont pe ourworld.com si nu stiu cum pot recupera parola pentru ca acel email pe care era contul...era sters de anul trecut

Plz Help

9 răspunsuri:
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Dai la help, si trimiti un mesaj la cei de acolo explicandu-le toata povestea big grin am ajutat multe fete sa-si recupereze conturile, deci ma pricep si eu am cont dar nu-l mai vreau asa ca m-am decis sa-l vandhee hee! Daca esti interesata poti sa-mi dai un mesaj!

| AnDa_9883 a răspuns:

Intra pe forum si explica-le adminilor toata povestea. Ei til pot activa din nouwinking. Baftabig grin

| XxDianaxX a răspuns:

Si mie mi l-a furat pe al meu am dat mesaj la admin si mi l-a trimis inapoi am schimbat parola iar aia care mi l-a luat nu mai vb cu mine laughing nu a mai putut intra topt o fata nu mai stiu numele ei dar am id-ul laughingse pune pe invisibile pentru mine e o nesimtita si are 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am exact aceeasi problema! o fata mi la luat. a schimbat si adresa de e-mail si parola! si chiar nu stiu ce sa fac! va rog daca o vedeti. numele ei este GeorgianaRocks si va rog daca o vedeti sai spuneti ca e nesimtita ca mi l-a furat! acum e level 27. va rog frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey geaorbianarocks a fost contul tau. pentru ca ea trimte gifturi lui xbelle. care a furat mai toate conturile stiute de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti trimite un email cu problema ta la adresa de e-mail: support@ourworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu GeorgianaRocks... avem una in clasa hacker. o cheama IamNotUrDoll x3. este hacker. georgiana rocks are inime la ea si ii trimite multe gifturi. o cheama alice... imi pare ffff rau de cont sad

| Sara12345 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...Mia furat un cont Sanda47 aveam lvl 43 si acum nici nu sta pe el si putrejeste acolo si inca unu mila fyrat de mai de mult aveam lvl 27 acum puteam sa am 100! si stiu cine mi-la furat si o sa descarc program de furat conturi si pot sa va iau contui, e daca imi dati numele dupa aia puteti schimba parola acum stau pe un con Ma cheama Speccial da-mi add mai vb si poate va gasesc conturile

| Ralu_Raluca_1997_SqZ3 a răspuns:

Si eu am acceasi problema dar o pot rezolva