| thefortgod a întrebat:

Cineva mi-a lovit cu pumnul în geantă.In geanta aveam telefonul.Telefonul are husa și sticla de protecție.Telefonul nu pare să aibă nimic.
Pot sa fie consecințe pe viitor?
Sau consecințele sunt doar imediate?

12 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Consecintele sunt de regula imediate. Daca nu sunt daune acum probabil nu vor fi nici pe viitor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt consecinte pe viitor, o sa fuga de tine telefonul ca il bati.

| Catrice a răspuns:

Si zici ca nu mai aveai nimic a! tceva care să-i fi stat în cale...
Mama, așa va protejați unii telefonul mai ceva ca viața..."poți să-mi dai in cap, sa ma jefuiești, dar totul până la telefon" gen laughing

| Frank51 a răspuns (pentru Catrice):

Rofl rolling on the floor))

| Catrice a răspuns (pentru Frank51):

Ai mâncat din mâncarea câinelui sau de ce latri?hee hee

| Frank51 a răspuns (pentru Catrice):

Iti face omul o remarca pozitiva si nu sti sa apreciezi laughing

| sierra1 a răspuns:

Sunt consecințe și pe termen lung dacă din șocul primit a fost rearanjată/deranjată structura de electroni din microprocesor

| Catrice a răspuns (pentru Frank51):

Asta e, im in a good mood... apreciază că ți-am oferit din atenția mea laughing

| Frank51 a răspuns (pentru Catrice):

Waow, esti editie limitata asa-i? Din pacate adevarul este ca emiti un vibe foarte negativ, cu aroganta. Am apreciat primul comentariu, restul te-au tradat.

| Catrice a răspuns (pentru Frank51):

Evident,nu toți suntem așa?
Eh, ti se pare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă funcținează, rezultă că a suportat șocul.

| Anonim90945 a răspuns:

Deci telefonului nu i se poate intampla nimic, iar daca te-a lovit, se considera vatanare corporala.