| Ciupercă_Sergiu_1994 a întrebat:

Cineva mi-a raportat facebook-ul meu, iar acesta s-a dezactivat. sad. Cei de la facebook imi cer o copie al buletinului s-au al certificatului de nastere. eu sunt minor, si nu am varsta pentru a crea un cont de facebook. Daca le trimit o copie, chiar daca sunt minor imi pot da contul de facebook inapoi, cont vechi e 4 ani pe care aveam multe poze importante? Dau funda. Va multumesc!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite copia. Nu conteaza ca esti minor. Altfel iti blocheaza contul.

| Todica_Sergiu_1999 a răspuns (pentru Salontanul):

Depinde ca uni nu inteleg de ce ai facut cu varsta ta cea mica si iti pune multe intrebari

| Salontanul a răspuns (pentru Todica_Sergiu_1999):

Alta solutie n-ai. Fa-ti alt cont!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, varsta de creare a unui cont de facebook este de minim 13 ani impliniti. Daca esti mai mic de atat, adio cont. Daca esti de 13-14 ani, ai buletin si deci trimite copia.