| Annddrreei a întrebat:

Cineva mi-a recomandat sa trec pe fibra optica internetul si televizoarele (abonament telekom), ce stiti despre asta, merita, e viteza mai mare, se face mult deranj, dureaza mult, cam cu catva costa mai mult, alte detalii daca stiti?

3 răspunsuri:
| catalinmessi55 a răspuns:

Costa mai mult dar se merita.Viteza de internet va creste si o sa iti dai si tu seama de asta

| PsyhoChild a răspuns:

De ce telekom? Eu am renuntat deoarece in contract scria 80lei/luna si imi venea 200 dupa.Viteza scade in cazul in care te joci un joc si cineva se uita pe Youtube de pe telefon.Eu iti recomand digi deoarece este ieftin si de calitate.350 de lei/luna factura la net si tv si este viteza mare si fara fibra, la mine 8MB/s

| Arthiom a răspuns:

Nu recomand servicii de internet de la Telekom in nici un caz, mai bun e netul de la digi. Cat despre fibra optica, da, e mult superioara cablului obisnuit.