| LauraaBlack a întrebat:

Cineva mi-a spart parola la mess si la facebook. Orice id mi-as face ma gaseste. Habar nu am cine e. probabil e un obsedat sexual pentru ca pune fete sa se dezbrace la web pentru a le da inapoi parolele. Eu nu o sa fac asta NICIODATA. cum as putea sa stau fara id si fara facebook? ce sa fac? pot sa le recapat pe cele vechi?

Răspuns Câştigător
| NLsandzakNL a răspuns:

Ori ai tu parole prea slabe ori ai luat keylogger mai bine reinstaleaza windowsul pentru ca iti afla tot cu keylogger

1 răspuns:
| LauraaBlack explică (pentru NLsandzakNL):

O sa il reinstalez... si sper ca nu o sa-mi mai afle. Multumesc mult!